Parça Arıyorum Nasıl Çalışır?


Türkiye'deki tüm oto yedek parçacılarını tek bir çatıda birleştirmeyi hedefliyoruz. Hangi parçacı hangi grupta çalışıyor (otomobil, kamyon, hafif ticari) gibi. Hangi parçacı hangi araç markaları üstüne daha çok yoğun satış yapıyor (mercedes, renault, fiat) gibi biz sizin yerinize hepsini araştırdık, gruplandırdık ve marka marka kategorilere parçacıları ayırdık.

Parça talebinizi oluşturun.

Örn: 2015 Model Fiat Linea aracınıza ön far arıyorsunuz. Gerekli kutucukları doldurarak talebinizi bizlere iletin.

Talepleriniz parçacılara iletiliriz

Gelen talep ne tür araç grubuna ait ise biz o tür grup araç ve markaları satan, parçacı olduğundan emin olduğumuz oto parçacılara anlık bir şekilde iletiriz. Örn: " Bir kişi Mercedes S-300 Parçası arıyorsa bu mesaj Peugeot parçası satan parçacıya sms olarak gitmez.

Elinde parçası olan parçacılar size ulaşır

Gelen taleplere uygun parçası elinde olan parçacı varsa size telefon çağrısı veya whatsapp ile "Bu parça bende var resmide bu ve fiyatıda bu" der. Parça aradığınız parça ve fiyatta da anlaşırsanız. Alışverişinizi o parçacıyla yaparsınız.

Anlaştığınız parçacıdan parçayı alırsınız

Yapılan bu alışverişden pertcim.com'un bir aracılık hizmeti adı altında. Komisyon veya aracılık bedeli alması söz konusu değildir. Pertcim.com parça arayan ile parça satan esnafı buluşturan platformdur.