Mağaza Talep

Pertcim.com bir pazar yeridir.Burada isteyen tüm yedek parçacılar üye olarak satmak istedikleri yedek parçaların ilanlarını verebilmektedir.İstenirse kredi kartı ile Pertcim.com aracılığı ile online ödeme alarak satış yapılabilinmektedir. İlan verme ve mağaza açma şartları aşağıda belirtilmiştir. İlan verme kurallarına uymayan temsili, yanıltıcı fiyat giren üyelerimize kesinlikle izin verilmeyecektir. Fiyat neyse o girilmesi gerekmektedir.'Ben başka sitede giriyorum ve kabul ediyorlar sizde neden böyle' diyen olursa o üyemiz kusura bakmasın!.. Bizim ilan sitemizde ilan verilebilmesi için şartlar bu şekildedir. Hiçbir üyemiz Pertcim.com'da yanıltıcı fiyat giremeyecek.Buna asla izin vermeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Kurallara aykırı ilan girilmişse tespiti durumundada ilanları silineceğinide hatırlatırız. Oto parçacılarının bu şartları bilerek ve kabul ederek üye olmanızı rica ediyoruz.
Pertcim.com'da yedek parça satılabilmesi için ilk şartımız mağaza açacak kişinin gerçekdede yedek parça işi yapıyor olmasıdır.İşyeri açma ruhsatı veya vergi levhası ve olması gerekmektedir.Bir işyerinin varlığını bize göstermesi, işyeri tabelasındaki iletişim bilgileri ile mağaza açacak kişinin bilgileri uyuşması gerekmektedir.Bu uygulamayı haksız rekabetin önüne geçmek ve oto hırsızlığı ve çalıntı mal satışının Pertcim.com'un aracı kılınarak yapılmasını engelemek için yapılmaktadır.
Mağazası olan yedek parçacılarının vereceği ilan sınırlaması yoktur.Sınırsız ilan verilebilmektedir.
Şartlarımız temsili, sembolik veya yanıltıcı fiyat girilmemesi, Olmayan bir ürünü varmış gibi girilmesi, Başkasına ait resimlerin kullanılması, alakasız kategorilerde veya alakasız bir ilan girilmesi şartlarımız vardır.
Parça satmak isteyen herkes kredi kartı ile satış yapabilir.Online satılan her ürün için komisyon ücretimiz %15'dir.Satılan ürünün bedeli 7 gün içerisinde komisyon kesintisi yapılarak satıcıya aktarılır.
İlan verme kurallarına aykırı verilen ilanlar pasife alınır.Mağazası olan üyelerin ilanları onaya gitmeden yayınlanır fakat kurallara uyulmayan ilanlar tümüyle veya kısmiyle pasife alınır.Üye aynı davranışlarda devamlı bulunduğu takdirde de uyarıların ardından üyeliği sonlandırılır, mağazası kapatılır.
Mağaza Talep Formu